موسسه حقوقی دهکده جهانی تابان

دکتر مهدیه پازوکی

مشخصات فردی : مهدیه پازوکی متولد سال 1367 - تهران سوابق تحصیلی: 1- دیپلم: علوم انسانی - دبیرستان دانشور 2- مقطع کارشناسی: در سال 1385 در رشته حقوق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج پذیرفته شدم و در سال 1389 فارغ-التحصیل شدم. 3- مقطع کارشناسی ارشد: در سال 1389 مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق
دکتر مهدیه پازوکی
مدیر داخلی - عضو هیئت مدیره

دکتر مهدیه پازوکی

مشخصات فردی :

مهدیه پازوکی

متولد سال 1367 - تهران

سوابق تحصیلی:

1- دیپلم: علوم انسانی - دبیرستان دانشور

2- مقطع کارشناسی: در سال 1385 در رشته حقوق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج پذیرفته شدم و در سال 1389 فارغ-التحصیل شدم.

3- مقطع کارشناسی ارشد: در سال 1389 مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال آغاز نمودم و با معدل 23/19 دورۀ کارشناسی ارشد خود را به پایان رساندم. عنوان رساله دورۀ کارشناسی ارشد: «بررسی حقوق زوجین در ارث در حقوق ایران و حقوق امارات متحدۀ عربی که با نمرۀ 18 از 18 مورد قبول قرار گرفت.

4- دورۀ دکترا: در نیمسال دوم سال 1392 موفق شدم در آزمون ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات پذیرفته شوم و توانستم در رشته حقوق، گرایش بین الملل عمومی تحصیلات خود را ادامه دهم و دروس خود را با معدل 73/19 با موفقیت گذراندم .

عنوان رساله دکتری ،«مطالعۀ تطبیقی حقوق و تکالیف صاحب کالا و متصدی حمل و نقل دریایی در قراردادهای سنتی و الکترونیکی در ایران و اسناد بین¬المللی»

 کارهای پژوهشی:

1- کتاب: کتاب حقوق زوجین بر ارث (مطالعۀ تطبیقی در ایران و امارات) - انتشارات گام حق

2- پذیرش مقاله تحت عنوان: بروز پدیده تابعیت مضاعف: علل ایجاد و آثار آن – همایش ملّی آینده پژوهی علوم انسانی و امنیت اجتماعی که در خرداد 1395 در استان لرستان برگزار شد.

3- پذیرش مقاله تحت عنوان: مسئولیت کیفری در جرایم اقتصادی بر اساس حقوق ایران - همایش ملّی تحولات مسئولیت کیفری در نظام حقوقی ایران؛ چالش¬ها و راهکارها – سوم خرداد 1396 که در مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی طبرستان برگزار گردید.

سوابق کاری: سابقۀ تدریس: 2 ترم تدریس در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات ـ دوبی