موسسه حقوقی دهکده جهانی تابان

کاهش ۸ هزار فقره پرونده در محاکم تجدید نظر استان اصفهان

محمدرضا حبیبی، رییس کل دادگستری استان اصفهان، در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح این استان از کاهش چشمگیر موجودی پرونده‌های محاکم تجدیدنظر از ۱۶ هزار فقره به حدود ۸ هزار فقره خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در جلسه‌ای که با حضور رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح کل کشور برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه با هماهنگی و همدلی که بین مسئولان، اعم از قضایی و اداری در مدیریت کلی استان حاکم است توفیقات خوب و نتایج مطلوبی را در خدمت رسانی شایسته به مردم در بخش‌های مختلف شاهد هستیم و بی شک انتظار مردم نیز جز این نخواهد بود.

وی افزود: در دستگاه قضایی استان اصفهان نیز به همت بلند قضات و کارکنان با بهره گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در راستای تحقق منویات ریاست قوه قضاییه در مسیر تحول، گام برداشته می‌شود.

وی از تأسیس دادسرای نظامی در کاشان ابراز خرسندی کرد و خاطرنشان ساخت: این اقدام در کنار استقرار چهار شعبه دادگاه تجدیدنظر استان در کاشان منشأ آثار و برکات بی شمار و باعث افزایش میزان رضایتمندی عمومی به خصوص برای مردم شمال استان شد به طوری که نتیجه آن کاهش چشمگیر موجودی پرونده‌های محاکم تجدیدنظر از ۱۶ هزار فقره به حدود ۸ هزار فقره بوده است.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در پایان از خدمات شایسته مهدی تشکری در مدت تصدی در سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان تقدیر نمود و انتصاب شایسته سید محسن بنیمی که پیش از این مسؤولیت شعبه ۲۶ دادگاه تجدیدنظر استان را عهده دار بود به عنوان رییس جدید این سازمان تبریک گفت.